Ogłoszenie

Macie prezent na mikołaja :D

#1 2009-12-14 20:52:51

dobby2

Użytkownik

Skąd: AtlantasAmigos -LA-
Zarejestrowany: 2009-12-10
Posty: 2
Punktów :   

Ataki na Gold Fever

Słowem wstępu chciałabym się usprawiedliwić, dlaczego założyłam ten temat. No więc ( tak wiem, nie zaczyna się zdania od "no więc" ) nie lubię czekać bezczynnie, aż "coś" się stanie, więc... chciałabym już zacząć hmm... dyskusję na ten temat

Teraz zacznie się moja mania. Uwielbiam pisać w punktach i tego niestety nikt nie zmieni...
1. Chodzi mi o miasta: Gold Fever I, II i III  i IV. Na który z nich planujecie atak? Na jeden z nich, dajmy na to najbliższy Loss Amigos czyli GF II ?
Moim skromnym zdaniem atak na wszystkie miasta GF jest obecnie niemożliwy, ponieważ jesteśmy za słabi. Mówię to "na oko"-> sądzę, że biorąc graczy z wszystkich miast sojuszu zdolnych do walki jest mniej niż mieszkańców GF. Inna sprawa, że każdy może atakować parę razy
2. Kiedy planowany jest atak? O której godzinie?
Od siebie dodam, że najlepszy byłby jakiś dzień tygodnia między 18:30- 20:00.  Przynajmniej ja tylko wtedy mam możliwość grania na the-west. Ewentualnie byłabym dostępna w każdy dzień po 17:00 . Po godzinie 20:30 jeśli biorąc mnie- nie da rady.
3. Kogo atakujemy? Wszystkich "jak leci" ? Czy może wręcz przeciwnie- najpierw te niższe poziomy, a dopiero potem, gdy uda nam się przeciwników pokonać, atakujemy tych "wyższych" ? Oszczędzamy bobów ( przez wzgląd na honor) ?
4. Kto może walczyć ? Zrobiłam ewentualną listę żołnierzy i zawadiaków z wszystkich miast sojuszu:
Loss Amigos
- Dohid
- GrzesiekLuck
- tommy gg
- DogUnderWorld
- Zarusia
- Battleman
- Conrad-Axe
- vilp
- Sir Alex
- Soteroo
-  marcinks12
- Szpongol
-  adrian1010
- kicha88
- Wolmira
- marektrzciana
- Rozeq95
- Dance-Macabre
-  daman5
-  dejder
- El Kabonoso
- kamilosikus123
-  -kzg-
- shawods1
- Przemek niszczyciel
- swiatek1206

Atlantas Amigos:
- dobby2
- Nunax

LocoAmigos:
-  RodeoMen
- sqart007
- Sam Bullet

Barrila:
- Elmmisiek
- StachuPL2

Stillwater:
- Selaviel
- Nohorn
- suzan1
- Rambiszon90
- oliverr

_FC_Bloodycity:
- M0rfii
-  tikej1
- jaski87

Razem osób: 41 żołnierzy i zawadiaków + poszukiwacze przygód + budowniczowie, którzy czują się na siłach by kogoś zaatakować.
Gold Fever I ma: 35 mieszkańców.
Gold Fever II ma :24 mieszkańców.
Gold Fever III ma:  45 mieszkańców.
Gold Fever IV ma: 22 mieszkańców.

Koniec mojej wypowiedzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bhp.pun.pl www.eb.pun.pl www.bakusfera.pun.pl www.fc-rp.pun.pl www.chemiaumcs.pun.pl